Neer in mei Dorp van de Maand
Na eerdere kernen is het dit jaar de beurt aan Neer om het eerste Dorp van de Maand te zijn! Medewerkers van de buitendienst en toezichthouders van de gemeente Leudal gaan in de maand mei verschillende werkzaamheden uitvoeren om de openbare ruimte in Neer te verbeteren. Dit draagt bij aan een schoner, veiliger en mooier dorp voor alle inwoners.

De werkzaamheden tijdens deze maand zijn onder andere het opknappen van bankjes en vuilnisbakken, verkeersborden recht zetten, onkruid verwijderen en speelvoorzieningen nakijken. Daarnaast lopen de andere reguliere werkzaamheden in de openbare ruimte ook gewoon door!
Informatiepunt
In de maand mei staan twee medewerkers op de Engelmanstraat/Kerkplein in Neer.
Inwoners kunnen daar op donderdag 8 en donderdag 15 mei 2025 van 13:00-15:00 uur terecht om meldingen door te geven en/of informatie op te vragen.
Zwerfvuilacties met lokale scholen
Ook dit jaar organiseren we weer zwerfvuilacties met de lokale scholen. Leerlingen zetten zich in voor een schone en duurzame omgeving. De scholen hebben inmiddels een vooraankondiging ontvangen over de data en de wijze waarop zij betrokken zullen worden bij deze acties.
Dorp van de Maand
Dorp van de Maand is een initiatief van de gemeente Leudal. De uitvoering wordt gedaan door medewerkers van team Ruimtelijk Beheer. Meer informatie hierover is terug te vinden via de gemeentelijke website en socialmedia kanalen.Na Neer volgen nog Kelpen-Oler (juni), Horn (september) en in oktober Ittervoort als het Dorp van de Maand.